www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:37 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji

    Pracownik Produkcji

    Praca w Niemczech

    S&A Sp. Z o.o. to agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie, zajmujemy się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

    Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Pracownik produkcji

    Miejsce pracy: Schlüsselfeld, okolice Norymberga

    Zakres obowiązków:
    ✅ Wsparcie na linii montażowej i w obszarach prefabrykacji
    ✅ Obróbka różnych materiałów, takich jak drewno, materiały tapicerskie (flizelina, wykładzina, sztuczna skóra, PCV, skóra), metal, tworzywa sztuczne, włókno szklane i polistyren
    ✅ Klejenie, klejenie, szpachlowanie, szlifowanie, piłowanie, struganie, wkręcanie
    ✅ Prosta obsługa maszyny (piła tarczowa)
    ✅ Odpowiedzialny za jakość wykonania
    ✅ Wykonywanie prac montażowych i w razie potrzeby napraw zgodnie z instrukcjami

    Oferujemy:
    ✅ Stawka od 14,81€
    ✅ Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
    ✅ Praca 8 godzin z możliwością nadgodzin
    ✅ Brak zeinkonta ! wszystkie nadgodziny są wypłacane
    ✅ Niemiecka umowa o pracę
    ✅ Ubezpieczenie na terenie Niemiec
    ✅ Praca zmianowa

    Wymagamy:
    ✅ Doświadczenia zawodowego w dziedzinie produkcji
    ✅ Wysokiej jakości pracy
    ✅ Język niemiecki B1
    ✅ Umiejętności pracy w zespole
    ✅ Chęci do nauki
    ✅ Prawo jazdy i samochód są korzystne, aby dotrzeć do miejsca pracy

    ???? Zadzwoń:
    Tel. 575 754 550

     PDF
    Telefon: 575754550

    Tagi:   Pracownik Produkcji

    Miasto/a:
     Dąbrowa Górnicza
     Katowice
     Powiat cieszyński
     Powiat wałbrzyski
     Powiat wrocławski
     Powiat zgorzelecki
     Ruda Śląska
     Sosnowiec
    • Pracownik Produkcji
    • Pracownik Produkcji 2
    « Poprzednie | Następne »