www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:4 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Monter Rusztowań (belgia, Holandia, Niemcy)

    Monter Rusztowań (belgia, Holandia, Niemcy)

    rusztowaniowcy

    Polish Employees to licencjonowana Agencja Pracy o ugruntowanej pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny.

    Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko MONTERA RUSZTOWAŃ

    Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Niemcy

    Opis stanowiska: Montaż, demontaż rusztowań

    Oferujemy:
    - wynagrodzenie adekwatne do znajomości języka i doświadczenia
    - zakwaterowanie
    - transport
    - ubranie robocze
    - pracę na dłuższy okres
    - certyfikat VCA w przypadku pracy w Niemczech
    - uprawnienia SCC

    Wymagania:
    - znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (w zależności od kraju)
    - obowiązkowe polskie uprawnienia monterskie oraz certyfikat VCA do Holandii i Belgii
    - kilkuletnie doświadczenie na stanowisku montera rusztowań
    - chęć podjęcia pracy od zaraz

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: jolanta.szerszen@polishemployees.com » z dopiskiem monet Niemcy lub monter Belgia lub monter Holandia

     PDF

    Tagi:   Monter Rusztowań (belgia    Holandia    Niemcy)

    Miasto/a:
     Holandia
     Inne kraje
     Niemcy