www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:31 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Murarz / Pomocnik Na Budowie Katowice, Dworzec Pkp Od Zaraz!

    Murarz / Pomocnik Na Budowie Katowice, Dworzec Pkp Od Zaraz!

    Murarz / Pomocnik na budowie KATOWICE, dworzec PKP od Zaraz!

    Agencja Pracy Personnel International (nr cert 5286) poszukuje pracowników dla naszego Klienta z branży budowlanej na stanowiska:

    Opis stanowiska:
    wykonywanie prac pomocniczych na terenie budowy (murowanie, betonowanie, zacieranie, izolacje)
    praca na trzy zmiany min. 8 h dziennie w systemie 4-ro brygadowym

    Wymagania
    doświadczenie w pracy na budowie (murowanie, ciesielstwo, zbrojenia)
    czytanie rysunków technicznych
    brak nałogów,
    niekaralność,
    zaangażowanie w pracę
    wykształcenie techniczne budowlane będzie dodatkowym atutem
    dyspozycyjność do pracy w weekendy

    Oferujemy:
    możliwość zdobycia doświadczenia
    umowę o pracę
    dobre zarobki

    CV prosimy przesyłać na mail: k.janeczek@personel.com.pl

    Popularne
     PDF

    Tagi:   Murarz / Pomocnik Na Budowie Katowice    Dworzec Pkp Od Zaraz!

    Miasto/a:
     Katowice
     Mysłowice
     Piekary Śląskie
     Powiat będziński
     Powiat bielski
     Powiat cieszyński