www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:40 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Operator Wózka Widłowego

    Operator Wózka Widłowego

    Operator wózka widłowego

    Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru
    Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na
    realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.
    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bawaria

    Zadania:
     Kontrola towarów pod względem ilości
     Rozmieszczanie i układanie palet za pomocą wózka widłowego
     Dbanie o porządek i bezpieczeństwo stanowiska pracy

    Oferujemy :
     Stawka 17,00 € brutto/h
     Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1- i 2-osobowych
     Pracę w magazynie logistycznym dla dużej międzynarodowej firmy
     Dodatki za pracę w soboty, niedziele, święta i zmiany nocne
     Płatny urlop
     Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech
     Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec na podstawie
    polskiej umowy o pracę tymczasową (składki odprowadzane do ZUS, podatki
    odprowadzane w Niemczech)
     Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 100€ za każdą
    poleconą osobę do pracy (szczegóły po zatrudnieniu)

    Wymagania :
     Doświadczenie jako operator wózka (warunek konieczny)
     Znajomość języka niemieckiego - min. A2 (warunek konieczny)
     Uprawnienia na wózki widłowe
     Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
     Mile widziane badania G25

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w
    procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z
    wybranymi kandydatami.
    Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy
    się mogli z Państwem skontaktować!

     PDF
    Telefon: 730885555

    Tagi:   Operator Wózka Widłowego

    Miasto/a:
     Powiat wrocławski