www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:37 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pomocnik Monterów Drzwi I Okien W Kabinach Pasażerskich

    Pomocnik Monterów Drzwi I Okien W Kabinach Pasażerskich

    Pomocnik monterów drzwi i okien q kabinach pasażerskich

    Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru
    Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na
    realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    POMOCNIKÓW MONTERÓW DRZWI I OKIEN W KABINACH PASAŻERSKICH

    NA EKSLUZYWNYM STATKU WYCIECZKOWYM
    W RENOMOWANEJ STOCZNI NIEMIECKIEJ

    Miejsce pracy: północno-zachodnia część Dolnej Saksonii, zachodnie Niemcy

    Obowiązki:
    ·       pomoc przy montażu drzwi i okien albuminowych w kabinach pasażerskich
    - pomoc przy uszczelnianiu okien i pracach izolacyjnych

    Wymagania:
    - umiejętności manualne i doświadczenie na ww. stanowisku - WARUNEK
    KONIECZNY (nie jest wymagane wykształcenie kierunkowe)
    - umiejętność obsługi narzędzi (śrubokręt, pistolet dozujący silikon i inne)
    ·       gotowość do podjęcia pracy od zaraz
    ·       samochód do wyjazdu mile widziany
    - podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (poziom min. A2) –
    możliwość większej stawki godzinowej lub bez znajomości języka

    Gwarantujemy: ·
    - zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
    - stawkę godzinową w wysokości 16,00 brutto /godzinę

    - DARMOWE zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (standard niemiecki,
    pokoje z WiFi)
    ·       min. 40 godzin pracy w tygodniu, możliwość nadgodzin, praca w soboty
    ·       opłacane składki ZUS i płatny urlop wypoczynkowy
    ·       wynagrodzenie wypłacane do 10-go dnia każdego miesiąca (w EURO lub w PLN)
    ·       stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w
    tygodniu

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach
    rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi
    kandydatami.

    Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się
    mogli z Państwem skontaktować!

     PDF
    Telefon: 730885555

    Tagi:   Pomocnik Monterów Drzwi I Okien W Kabinach Pasażerskich

    Miasto/a:
     Powiat wrocławski