www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:37 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Operator Maszyn W Niemczech/ Zarobki Ok. 2240 Euro Miesięcznie

    Operator Maszyn W Niemczech/ Zarobki Ok. 2240 Euro Miesięcznie

    Praca w Niemczech w tartaku

    S&A Sp. Z o.o. to agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie, zajmujemy się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech .

    Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejscowość: Cölbe okolice Marburga środkowe Niemcy – niedaleko Frankfurtu

    OPERATOR MASZYN

    OBOWIĄZKI:
    ✅ Obsługa maszyn i systemów
    ✅ Rozwiązywanie problemów technicznych
    ✅ Czyszczenie i konserwacja maszyn
    ✅ Pakowanie towarów, gotowych produktów
    ✅ Samodzielne wykonywanie drobnych napraw

    OFERUJEMY:
    ✅ Stawka: 14 € brutto
    ✅ Bezpłatne zakwaterowanie
    ✅ Praca w systemie 3 zmianowym, 8 h
    ✅ Brak Zeitkonta ! wszystkie nadgodziny są wypłacane
    ✅ Dodatek paliwowy
    ✅ Możliwość wypłacania zaliczek
    ✅ Bonus za każdą poleconą osobę
    ✅ Legalne zatrudnienie i meldunek

    WYMAGANIA:
    ✅ J. niemiecki lub j.polski B1
    ✅ odzież ochronna we własnym zakresie, buty z noskiem S3
    ✅ Mile widziany własny samochód

    ???? Zadzwoń:
    Tel. 575 754 550

    Kliknij w link w celu uzupełnienia formularza: https://forms.gle/voMvkbRA2xURjTWG7

     PDF
    Telefon: 575 754 550

    Tagi:   Operator Maszyn W Niemczech/ Zarobki Ok. 2240 Euro Miesięcznie

    Miasto/a:
     Brzeg Dolny
     Święta Katarzyna
     Wińsko
     Wołów
     Żórawina