www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:38 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Aml Kyc Cdd Team Lead

    Aml Kyc Cdd Team Lead

    Nadzorowanie i kierowanie zespołów analityków

    Obowiązki:

    - Nadzorowanie i kierowanie zespołów analityków, aby osiągnęli cele zespołowe
    - Zapewnienie terminowej realizacji projektów i celów zgodnie z wymaganiami klienta
    - Ścisła współpraca z analitykami w celu identyfikacji potrzeb, problemami z wydajnością, doskonalenia procesu projektowego
    - Przeprowadzanie audytów i monitorowanie pracy analityków w celu zapewnienia jakości i wydajności
    - Bieżący coaching i dawanie feedbacku analitykom
    - Wypełnianie AML Alert reviews, CDD Investigations lu przygotowywanie SAR (w zależności od potrzeb projektu)
    - Współpraca z zespołem Quality Assurance
    - Monitorowanie frekwencji zespołu, zarządzanie grafikami
    - Monitorowanie postępów projektu i tworzenie raportów, wykresów, prezentacji (MS Office, Excel), rekomendowanie działań, zarządzanie problemami,
    - Współpraca z zespołem PRR w celu opracowania dokumentów dotyczących polityki i procedur
    - Współpraca z działem HR, w zakresie zarządzania wydajnością członków zespołu, sprawami dyscyplinarnymi i personalnymi oraz rozwojem pracowników

    Oczekiwania:

    - Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych ze zgodnością w obszarze finansów
    - Minimum 1 rok doświadczenia jako Team Leader (w tym coaching, mentoring itd.)
    - Wykształcenie wyższe z kierunków: biznesu, rachunkowości, finansów lub pokrewnej dziedziny
    - Dobra znajomość tematyki AML, podstaw przeglądu alarmów i dochodzeń oraz podstaw przygotowania SAR, w tym umiejętność zrozumienia i stosowania odpowiednich przepisów wdrożonych przez BSA/AML
    - Biegła obsługa pakietu MS Office oraz doświadczenie z różnymi bazami danych AML i systemami testowymi
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem
    - Samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość, wychodzenie z inicjatywą
    - Wysoki nacisk na dobrą obsługę klienta (zarówno w stosunku do podmiotów wewnętrznych, jak i zewnętrznych)
    - Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowanie trafnych decyzji

    Oferujemy:

    - Wynagrodzenie w wysokości: 85 - 100zł/h netto B2B (lub 10 000 - 13 000 PLN brutto Umowa o Pracę)
    - Pracę w 100% zdalną z Polski
    - Prywatną opiekę medyczną
    - Kartę sportową/fitness
    - Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy

    Aplikuj przez: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6466d2144a36445790e6b2e8728a5e77

     PDF

    Tagi:   Aml Kyc Cdd Team Lead

    Miasto/a:
     Kraków
     Wieliczka
     Zakopane