www.pracodawcy-praca.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:1 | KATEGORIE:32 | LOKALIZACJE:2676 | Ogłoszeń:1071

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Niemiecka Firma Poszukuje Pomocników Tokarzy,tokarzy.

    Niemiecka Firma Poszukuje Pomocników Tokarzy,tokarzy.

    Pomocnik tokarza,tokarz.

    Niemiecka firma Persona – Direktservice GmbH zatrudniającą pracowników w branży przemysłowej oraz produkcyjnej na terenie Niemiec, obecnie poszukuje osób na stanowisko pomocnik tokarza.
    Zakres obowiązków:
    • Obsługa tokarki
    • Dobór odpowiednich narzędzi
    • Kontrola wykonywanych części

    Od kandydatów oczekujemy:
    • Umiejętność wykonywania ręcznych prac
    • Podstawowej znajomości prac tokarsko-ślusarskich
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własny środek transportu
    • Rzetelność, dokładność
    Oferujemy:
    • Długoterminową współpracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
    • Stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, regularne płatności
    • Opiekę biura

    Biuro na terenie Polski czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
    Więcej informacji pod numerem telefonu 571-255-502
    Zainteresowanych prosimy o nadesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na maila: info@persona-direktservice.pl

     PDF
    Telefon: 571255502

    Tagi:   Tokarz    pomocnik tokarza    praca Niemcy    praca za granicą    produkcja    premysł    Niemiecka Firma Poszukuje Pomocników Tokarzy    tokarzy.

    Miasto/a:
     Katowice
     Niemcy
     Powiat krakowski
     Powiat łódzki wschodni
     Powiat opolski
     Powiat rzeszowski
     Powiat wrocławski
     Zabrze